KrolLDiscovery – nowa marka na globalnym rynku!

Firma LDiscovery poinformowała o powstaniu KrolLDiscovery – nowej marki na rynku międzynarodowym, która odzwierciedla połączenie dwóch globalnych siłę – LDiscovery i Kroll Ontrack.

Firma LDiscovery poinformowała o powstaniu KrolLDiscovery – nowej marki na rynku międzynarodowym, która odzwierciedla połączenie dwóch globalnych siłę – LDiscovery i Kroll Ontrack. KrolLDiscovery wykazuje silne zaangażowanie na rzecz zintegrowania najlepszych w swojej klasie technologii i usługi dla globalnych klientów usług eDiscovery. Firma zaprezentowała również nowe logo dla Kroll Ontrack i swojej działalności w zakresie odzyskiwania danych.

„Powstanie KrolLDiscovery i nowe logo symbolizują nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań eDiscovery i odzyskiwania danych dla naszych klientów”, powiedział Chris Weiler, CEO KrolLDiscovery. „Nowa marka i logo łączą w sobie dziedzictwo technologiczne i siłę rynkową LDiscovery i Kroll Ontrack, skupiając się na działaniu na arenie międzynarodowej i lokalnej wiedzy, które są niezbędne do rozwiązywania dzisiejszych wyzwań z zakresu eDiscovery, zarządzania informacjami i odzyskiwania danych”.

„KrolLDiscovery jest prawdziwym świadectwem integrowania możliwości LDiscovery i Kroll Ontrack, z szeregiem korzyści dla naszych klientów”, powiedział Mark Williams, prezes i dyrektor operacyjny KrolLDiscovery. „Każda organizacja wnosi do firmy coś wyjątkowego – zaawansowaną technologię, globalny zasięg i doświadczenie, wykwalifikowanych ekspertów oraz kulturę jakości obsługi klienta. Wizją KrolLDiscovery jest ujednolicenie najlepszy z najlepszych rozwiązań i dalsze dostarczanie wyjątkowych usług naszym klientom”. 

Dzięki połączeniu dogłębnej wiedzy i doświadczenia KrolLDiscovery zapewnia tworzenie kreatywnych i inteligentnych technologii oraz posiada znaczące doświadczenie z technologiami Relativity – jesteśmy pierwszym licencjonodawcą Relativity, posiadamy doświadczony międzynarodowy zespół certyfikowanych specjalistów Realtivity oraz jesteśmy zdobywcami nagród Najlepszy dostawca usług Realtivity i Community Choice Awards w 2015 i 2016 roku.

krollontrackbykrolldiscovery_c.png

Kroll Ontrack, firma należąca do KrolLDiscovery, nadal pozostaje światowym liderem w dziedzinie odzyskiwania danych, niszczenia danych, zarządzania zasobami taśmowymi i informatyki śledczej.

O KrolLDiscovery

Firma KrolLDiscovery to globalny lider zapewniający obsługę klientów z całego świata dzięki międzynarodowemu zasięgowi i lokalnej wiedzy w zakresie eDiscovery i odzyskiwaniu danych. Firma posiada swoje oddziały w 19 krajach, 43 lokalizacjach i zatrudnia blisko 1300 pracowników. KrolLDiscovery zapewnia pełen zakres usług doradczych, wsparcia projektowego i usługi analizy dokumentów, które pomagają klientom rozwiązać złożone i trudne zagadnienia. Obsługując klientów od ponad 30 lat, firma oferuje zbieranie danych na potrzeby śledztw kryminalnych, wczesną ocenę danego przypadku, elektroniczne wykrywanie i przetwarzanie danych, a także usługi analityki dokumentów.

Ponadto, dzięki globalnej działalności Kroll Ontrack, KrolLDiscovery dostarcza światowej klasy usługi i produkty odzyskiwania danych, niszczenia danych, informatyki śledczej oraz zarządzania zasobami taśmowymi.

###


Informacje o firmie Kroll Ontrack sp. z o.o., polskim oddziale firmy Kroll Ontrack Inc.:

Kroll Ontrack sp. z o.o. (www.krollontrack.pl) jest polskim oddziałem Kroll Ontrack Inc. – wiodącego na świecie dostawcy usług odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej (ang. computer forensics). Firma dysponuje największym i najbardziej zaawansowanym technologicznie w Europie Środkowej i Wschodniej laboratorium odzyskiwania danych i informatyki śledczej. W strukturach Kroll Ontrack sp. z o.o. działa również największe poza Stanami Zjednoczonymi centrum rozwoju oprogramowania Kroll Ontrack.

By uzyskać więcej informacji o Kroll Ontrack Polska, zapraszamy do odwiedzenia www.krollontrack.pl

Zapraszamy również na lżejszą stronę danych na: www.datablog.krollontrack.pl 

Informacje o firmie Kroll Ontrack Inc.:

Kroll Ontrack dostarcza usługi i oprogramowanie bazujące na najnowszych technologiach. Klientami firmy są jednostki prawne, klienci korporacyjni, jednostki administracji państwowej, a także klienci indywidualni. Kroll Ontrack, część marki KrolLDiscovery, jest dostawcą usług w zakresie odzyskiwania danych, zaawansowanego wyszukiwania danych, papierowego i elektronicznego odnajdywania danych, informatyki śledczej, konsultingu w zakresie informacji posiadanych w formie elektronicznej oraz konsultingu sądowego. Kroll Ontrack jest technologicznym działem Kroll Inc., globalnej firmy konsultingowej zajmującej się zarządzaniem ryzykiem.

By uzyskać więcej informacji o Kroll Ontrack, zapraszamy do odwiedzenia www.krollontrack.com